У оквиру наставне теме „Биљке моје околине“, ученици III-5 данас су засадили биљке. Кроз практичан рад имали су прилику да примијене стечена знања о биљкама, њиховом развоју и условима неопходним за раст.
Ученици су били веома вриједни, активни и посвећени задатку. Ова активност допринијела је бољем разумијевању наставног садржаја и развијању одговорности према природи.
Са великим нестрпљењем ученици ће пратити раст својих биљака, њихов напредак и промјене, радујући се сваком новом листу и цвијету.
Ученици су били веома вриједни, активни и посвећени задатку. Ова активност допринијела је бољем разумијевању наставног садржаја и развијању одговорности према природи.
Са великим нестрпљењем ученици ће пратити раст својих биљака, њихов напредак и промјене, радујући се сваком новом листу и цвијету.













