Јуче, 23. априла, у Дервенти је одржано Регионално такмичење из атлетике.
Запажене резултате постигао је ученик наше школе, Слободан Ђаковић, освојивши прво мјесто у дисциплини трка на 100 метара.
Честитамо ученику, као и његовом наставнику Саши Антуновићу, на постигнутом успјеху и представљању школе.












