Данас је одржано Регионално такмичење из физике у Теслићу.
У конкуренцији ученика седмог разреда, Мила Мишић освојила је 4. мјесто.
У конкуренцији ученика осмог разреда, Неда Милошевић заузела је 6. мјесто, док је Никша Петрић освојио 10. мјесто.
Честитамо ученицима на постигнутом успјеху, као и наставницама Милијани Пантелић и Ранки Јовановић Блашковић на труду, раду и подршци.












