У петак, 24. априла у Бањој Луци, на Природно-математичком факултету, одржано је Републичко такмичење из географије.
Нашу школу представљале су ученице Миа Топаловић и Ана Челик, које су освојиле 4. мјесто.
Такмичење се састојало из теста знања и презентације. Тема њихове презентације била је „Озрен и заштићено подручје Гостиљ“.
Честитамо ученицама и њиховој наставници Нади Јовић на постигнутом успјеху!













