Данас су ученици из посебних одјељења, на позив Удружења „Најјача дјеца Добоја“, посјетили Приватни центар „Дује“, гдје је у завршном дијелу пројекта „Заштита животне средине“ одржана радионица. Том приликом ученици су садили цвијеће и воћке.
Сви смо уживали у практичним активностима, дружењу и закусци.Хвала нашим пријатељима на позиву!