Дан планете Земље, Савјет ученика обиљежио је уз мото “Прикупи, помози, сачувај”.

Захваљујемо се ученицима који су јуче донијели велики број флашица и подсјећамо да се пластичне флашице могу доносити до краја школске године.

Прикупљени пластични отпад, одвози се у рециклажни центар на даљу прераду, а Савјет ученика доноси одлуку о утрошку средстава зарађених од рециклаже.
Овог пута, одлучили смо да помогнемо нашој другарици Ивани, како би могла што прије да нам се придружи у школским клупама.