Дана, 22. априла обиљежава се Дан планете Земље.

Тим поводом Савјет ученика ће организовати акцију прикупљања пластичног отпада, која ће уједно бити и хуманитарног карактера. Сав приход од прикупљених флашица биће усмјерен за нашу ученицу Ђурашиновић, Ивану и рјешавање проблематике везане за недостатак лифта, због чега Ивана не може редовно да похађа наставу и ваннастане активности.

Представници Савјета ученика ће сутра у периоду од 9:00 до 15:00 часова, прикупљати пластични отпад у холу школе.

Позивамо вас да се одазовете акцији како бисмо сачували планету и уједно још једном показали хуманост.